۲۴ خرداد ۱۳۹۷
نکاتی درباره برنامه غذایی کودک نوپا - میترانیتا

نکاتی درباره غذای کودک نوپا

هر کودک بنا به الگوی رشد خاص خود باید انواع غذاها را مصرف کند. اشتهای هر کودک با کودک دیگر متفاوت است و باید برنامه غذایی او را براساس اشتها، وزن و روند رشد او تنظیم کرد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷
مکمل‌ها و تقویت‌کننده‌های کودکان نوپا - میترانیتا

مکمل‌ها و تقویت‌کننده‌های کودکان نوپا

والدین باید به کودک خود تمام غذاها را بدهند تا کودک با انواع طعم‌، رنگ و شکل‌های‌ غذاها آشنا شود، غذای کودک باید شامل انواع مواد غذایی و ویتامین‌ها باشد. ولی باید توجه داشته باشند که هر ویتامین به اندازه مصرف شود
۲۴ خرداد ۱۳۹۷
رژیم غذایی متعادل کودکان نوپا - میترانیتا

رژیم غذایی متعادل کودکان نوپا

رشد کودک نوپا سریع است؛ بنابراین به ترکیب صحیحی از مواد مغذی و کالری‌ها نیاز دارد. رژیم‌های غذایی متنوعی برای رشد کودک وجود دارند. سعی کنید انواع غذاها را در رژیم غذایی کودکان بگنجانید
۲۴ خرداد ۱۳۹۷

تغذیه کودک یک ساله

در سال اول زندگی توصیه می‌شود که تغذیه با شیر مادر مقدم بر غذای اصلی است، ولی در سال دوم زندگی باید روی تغذیه کودکان تمرکز بیشتری شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
تغذیه کودک سه ساله - میترانیتا

تغذیه کودک سه ساله

در این سن کودک باید برنامه غذایی کاملاً سالمی داشته باشد. او با طعم انواع غذاها آشنا شده است و غذاخوردن برای او مثل یک عادت اجتماعی است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
تغذیه کودک دو ساله - میترانیتا

تغذیه کودک دو ساله

در سن دو سالگی، کودک سالم شما باید روزانه سه وعده غذایی کامل و یک یا دو میان‌وعده مصرف کند. او هم مثل سایر اعضای خانواده باید غذای سالم مصرف کند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
کودکان نوپا باید چند بار در روز غذا بخورند؟ - میترانیتا

کودکان نوپا باید چند بار در روز غذا بخورند؟

برای رشد کودک به تغذیه مناسب نیاز است. کودک از شش ماه به بالا در کنار شیر مادر از سایر مواد غذایی نیز استفاده می‌کند. مقدار غذایی که هر کودک نیاز دارد خیلی زیاد نیست و به اشتها و وزن کودک نیز بستگی دارد.